Прикажан е еден резултат

Батериски штрафцигер MaxPuls МP-CDCL04

999.00 ден
Батерија: 3.6V Li-Lon/1300mAh Вртежи: 180/min Време на полнење: 1 час Безклучен футер: 6.35mm 1 година гаранција