Прикажан е еден резултат

Батериска бормашина MaxPuls МP-CDL025

5,899.00 ден
Батерија: 18V / 1300 mAh Li-ion Вртежи: 1. 0-350/мин 2. 0-1250/мин Вртежи во момент: 16+1 Време на полнење: 1 час