Се прикажуваат сите 2 резултати

IKEA DRONA Кутија/организатор

549.00 ден
Код на производ:402.493.53 Карактеристики на прозиводот: > Материјал: 100% полиестер додаток: 100% рециклиран, густ картон > Боја: црвена Димензии на

Shoes under – Организатор за обувки

99.00 ден
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.