Се прикажуваат сите 7 резултати

Мултифункционален организер за автомобил

399.00 ден
Главната карактеристика на овој организер за автомобилско седиште е тоа што може да ги чува ладните пијалоци на совршена температура.

Организер за во автомобил

799.00 ден1,499.00 ден
Со својот модерен дизајн совршено се вклопува во секој автомобил. Организерот е практичен, со бројни корисни прегради, наменет за задниот

Организер за над тоалетна школка

1,199.00 ден
Материјал: метал Овозможува максимално искористување на просторот

IKEA SKUBB Организатор /кутија за чевли

1,199.00 ден
Код на производ: 901.863.91 Карактеристики на производот: > Материјал: ткаенина / мрежа, засилена полипропиленска пластика > Боја: бела *Број во

IKEA TJENA кутија со капак

669.00 ден
Код на производ: 904.673.29 Карактеристики на производот: Материјал: хартија Боја: сива – шарена Димензии на производот: Должина: 35 см Ширина:

IKEA TJENA Кутија со капак/ црна

749.00 ден
Код на производ: 204.692.99 Карактеристики на производот: > Материјал: хартија > Боја: црна Димензии на производот: > Должина: 35 см

Организер за фрижидер Refrigerator Storage Box 1+1

599.00 ден
Искористете го максимално просторот во фрижидерот со Refrigerator storage box. Ќе Ви овозможи дополнително место за складирање потполнувајќи го неискористениот