Се прикажуваат сите 3 резултати

Држач за очила за во автомобил

349.00 ден
Закачете ги Вашите очила со помош на овој држач на кој можете да ги закачите речиси сите видови на очила,

Big Vision – Очила за зголемување

449.00 ден
Big Vision наочарите кои зголемуваат моќност на гледање до 160%. Потреба при секоја детална работа, хоби или читање. Имаат висок

HD Vision очила (2 пара)

299.00 ден
HD Vision очилата овозможуваат гледање со подобрена боја и јасност. Во пакетот се вклучени два пара (црна и жолта боја