Се прикажуваат сите 3 резултати

Пегла Vivax IR-2202CP

1,399.00 ден
Моќност 2200 W Подесувачки термостат Контрола на пареа Индикатор на работа Функција самопрочистување Функција автоматско исклучување Вертикален испуст на пареа

Пегла Vivax IR-2200SS

1,099.00 ден
Моќност 2200W Сад за вода 320ml Подлога од нерѓосувачки челик Функција против капење и бигор Самочистење Обилно пуштање на пареа

TOBI – Рачна пегла на пареа

799.00 ден
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со