Се прикажуваат сите 2 резултати

IKEA KALLAX Полица со 4 прегради / бел даб

3,899.00 ден
Код на производ: 603.245.20 Карактерстики на производот: > Материјал: иверка, медијапан, абс-пластика > Боја: избелен даб Димензии на производот: >

IKEA Kallax Полица со 4 прегради/ црна

3,899.00 ден
Код на производ: 602.758.12 Карактеристики на производот: >Материјал: иверица > Боја: темно кафеава Димензии на производот > Ширина: 77 см