Се прикажуваат сите 21 резултати

Сет 3 полици за на ѕид Трикси

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
Полиците се изработени од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Димензии: Полица 1: 30 x 15cm Полица

Сет 3 полици за на ѕид Новела – сонома

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.
Полиците се изработени од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Шифра: 1050 Димензии: 40x15cm 40x15cm 50x15cm Доставата

Аголна полица (28 x 120см)

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.
Оваа полица е практична за складирање во различни простории како бања, кујна, спална соба, дневна соба, ходник, тераса и други.

Организер за на ѕид на 4 нивоа

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,399.00 ден.
Организерот за на ѕид на 4 нивоа го максимизира вертикалниот простор и ефикасно ги користи неискористените површини. Обезбедува простор за

Аголна полица КАРТУМ МАКС

Original price was: 4,590.00 ден.Current price is: 2,989.00 ден.
Димензии: 33.5×33.5×159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции

Повеќенаменска полица со тркалца Пула

Original price was: 3,399.00 ден.Current price is: 2,499.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Полицата е изработено од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со PVC трака Боја: Бела

Полица Верде – Атлантик

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 2,289.00 ден.
Димензии: 90x90x35cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Метална конструкција Шифра: МК14-01-02

Полица ИНДУСТРИАЛ

Original price was: 5,989.00 ден.Current price is: 2,689.00 ден.
Димензии: 180×60.2x20cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Шифра: МК15-66-02

Повеќенаменска полица Дилан

Original price was: 2,599.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Полицата е изработена од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со PVC трака Боја: Бела

Декоративна ѕидна полица Дара

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Боја: Комбинација од бела со сонома боја Изработени од висококвалитетна оплеменета иверка 16mm и оков

Декоративна ѕидна полица Аурора

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.
Декоративна ѕидна полица Аурора ви додава визуелен и софистициран допир во вашиот дом со својата тркалезна форма. Повеќенаменски држач на

Сет од 4 полици за на ѕид Моли – бела боја

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Боја: Бела Димензии: Должина: 30x20x27cm Висина: 22x20cm Ширина: 15x15x15cm Изработени од висококвалитетна оплеменета иверка и

Креативен организер сталажа 1+1

349.00 ден
Креативна сталажи за секој простор во вашиот дом. Одличен за организација на козметика, наќит, играчки и слично. Лесен за монтирање.

Биро со полици

Original price was: 4,999.00 ден.Current price is: 3,499.00 ден.
Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Димензии на бирото: Длабочина: 40cm Висина: 70cm Должина:

Метална полица бела

Original price was: 4,299.00 ден.Current price is: 3,799.00 ден.
MK15-01-01 Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната

Полица со метална конструкција

2,489.00 ден
Шифра MK15-05-02 Декоративна полица со метална конструкција MK02 Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според стандардите на ЕУ и

Повеќенаменско шкафче Бруно

Original price was: 3,399.00 ден.Current price is: 2,499.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Шкафчето е изработено од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со PVC трака Боја: Бела

IKEA LACK полица / 110 см

1,599.00 ден
Код на производ: 401.036.33 Карактеристика на производот: > Материјал: иверица > Боја:црна Димензии на производот: > Должина: 110 см >

IKEA Kallax полица

5,399.00 ден
Код на производ: 002.758.48 Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 42 см

IKEA Albert Полица

2,099.00 ден
Код на производ: 001.119.94 Карактеристики на производот: > Материјал: сурово дрво > Боја: светло кафеава * може да се третира

IKEA Kallax полица со 4 прегради/ бела

4,099.00 ден
Код на производ: 202.758.14 Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: бела > Макс. оптоварување / полица: 13 кг