Се прикажуваат сите 4 резултати

Полнач за во автомобил + двоен USB влез

349.00 ден
3во1 полнач за во автомобил со голема предност за вртење и подесување на аголот на излезот.

Quantum преносен полнач (powerbank) 1+1

499.00 ден
Quantum преносен полнач (powerbank) 2200mah. Малиот и компактен Quantum преносен полнач (powerbank) можете да го носите насекаде со вас и

2 во 1 – Алуминиумски паричник со вграден полнач

499.00 ден
2 во 1 – Алуминиумски паричник со вграден полнач е водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар. Направен е од алуминиум

Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1

499.00 ден
Отсега ќе можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет преку вашиот паричник. Одличниот паричник/полнач има вградена батерија од