Се прикажуваат сите 2 резултати

Постоље за чадор 20L

799.00 ден
Шифра 180509 Димензии 45 x 45 x 15 cm Тежина 0.98 кг

Подвижна подлога за електрични апарати

859.00 ден
Мултифункционална подвижна подлога за електрични апарати. Може да се употребува како подлога на машина за перење, фрижидер, машина за садови