Се прикажуваат сите 3 резултати

Појас за спортски активности Go-Belt

599.00 ден
Појас за разни спортски активности како велосипедизам, трчање, планинарење и сл. Погодна за мобилен телефон, клучеви, паричник и сл.

Масажер за слабеење

999.00 ден
Мултифункционален – за опуштање и слабеење. Помага во губењето на тежина, подобрување на метаболизмот, продобрување на циркулацијата, ги масира  уморни

Магнетен појас за држење на телото

349.00 ден
Магнетен појас за болки во грбот кој е со лесен дизајн и удобен за носење, направен од материјал ластик и