Се прикажуваат сите 11 резултати

Правосмукалка FABBYGO VES-298

3,490.00 ден
Моќност 2600w Капацитет 3,5л Должина на кабел: 5m Нера филтер Материјал: метал, пластика, гума, текстил, хартија

SENCOR Правосмукалка SVC 190B

1,949.00 ден
Боја: црна Непрекинато работење: 15 мин За суво и мокро усисување Филтер што може да се мие Индикатор за светло

Maxpuls Правосмукалка MP-AVC002

2,599.00 ден
Шифра 6498 Напон:230V~50Hz Моќност:1000W Капацитет на собирање:18l Проток на вакум:17~18Kpa Должина на кабел: 3m Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички

Maxpuls Правосмукалка MP-AVC004

2,999.00 ден
Шифра 9355 Напон:230V~50Hz Моќност:1200W Капацитет на собирање:30l Проток на вакум:15.5Kpa Должина на кабел: 1.5m Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички

Правосмукалка со канистер

3,999.00 ден
ST VCC-8800HWT Superior Technology Правосмукалка со канистер 2800W моќност на моторот Сиво – црвена боја 4л капацитет на канистерот ХЕПА

Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка

5,999.00 ден
ST Kingmarkt HJC1901-F Superior Technology Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка моќност 200W капацитет на батерија Li-ion 22.2V 2200mAh алуминиумска телескопска

Правосмукалка Vivax VC-1603/4/5/6

2,999.00 ден
Моќност: 1600 W Kапацитет на вреќичката за прашина 2 литри Индикатор на наполнетост на вреќичката Должина на кабел 5 м

Правосмукалка Vivax VC-7004A

5,099.00 ден
Моќност: 700W Eнергетска класа А Kапацитет на садот за прашина 3 литри Должина на кабел 6м HEPA филтер 1 година

Правосмукалка Vivax VCC-8004AB

5,099.00 ден
Моќност: 800W Енергетска класа А Капацитет на садот за прашина 2,5 литри Должина на кабел 6м. HEPA филтер. 1 година

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

199.00 ден
Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и

Вакум правосмукалка за во автомобил

549.00 ден
Моќна, компактна и лесна за користење. Се уклучува директно во приклучокот за запалка. Напонот е 12V а кабелот е долг