Се прикажуваат сите 2 резултати

Преносна масичка со тркалца

1,299.00 ден
Големина на работната површина: 40 x 60cm Висина (прилагодлива): 71cm ~ 80 cm Компактна и прилагодлива. Може да ја користите

Повеќенаменска преносна масичка

899.00 ден
Совршена за вашиот дом или канцеларија. Компактна и прилагодлива на 6 нивоа на висина и 3 агли. Идеална за тесни