Се прикажуваат сите 7 резултати

Навлажнувач и прочистувач на воздух 2во1

1,499.00 ден
ST AH-230S Superior Technology Навлажнувач и прочистувач на воздух 2во1 Ултрасонично навлажнување го прочистува воздухот од никотин формалдехид и јаглерод

Beurer GERMANY LR 210 Прочистувач на воздух

7,499.00 ден
Гаранција (дена): 720 бела боја трослоен систем на прочистување на воздухот – предфилтер + ХЕПА X13 филтер + филтер активен јаглен

Прочистувач на воздух

6,999.00 ден
ST AP-UV200Z Погоден за соби до 30 м2 UV лампа за елиминирање на вируси Четири слојна филтрација- ХЕПА филтер +

TEFAL PURE AIR PT3030F0 Прочистувач на воздух

10,999.00 ден
Гаранција (дена): 720 Уништуба 99.99% од бактериите и микрочестичките Капацитет 300м3/ч За простории до 120м2 Четиристепена филтрација (Предфилтер ХЕПА филтер антиалергсики

MIDEA KJ350G-S1 Прочистувач на воздух

7,999.00 ден
5-слоен H13 TRUE HEPA Филтер (Предфилтер Антибактериски филтер Активен јаглен филтер ХЕПА 13 филтер Најлонски мрежест филтер за заштита на

Xiaomi Mi Air Purifier PRO паметен прочистувач за воздух

17,999.00 ден
Гаранција (дена): 720 OLED дисплеј Ласерски сензор за честички Проток на воздук CADR3 – 500m³/h 3 слојна филтрација Најдобри резултати

SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH

9,199.00 ден
Елегантно и ефикасно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во домот 3-чекори филтрација која обезбедува највисока можна ефикасност –