Се прикажуваат сите 2 резултати

SENCOR Радио SPT 207

3,699.00 ден
Преносен радио ресивер со CD Player и касета CD/CD-RW компатибилно Телескопска FM антена Дисплеј Преслучување и снимање на касета Стерео

Караоке звучник со микрофон PK-10

1,749.00 ден
Лесно пренослив звучник од 8“ Вградена екстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 5 часа. Јачина: 40W