Се прикажуваат сите 3 резултати

Двоен вентилатор

599.00 ден
Ултра тивок вентилатор идеален за жешките летни денови. Погоден за автомобили, автобуси, камиони итн. Се монтира со супер издржлива пеленка

VIVAX FS-41T вентилатор

1,499.00 ден
Вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување, а неговата бела боја се вклопува во секој простор. Овој

Сет за разладување – водена завеса

399.00 ден599.00 ден
Ја намалува температурата и разладува Идеално за топли денови Создава чуство на вистинска свежина Брзо и ефикасно ладење Лесен за