Се прикажуваат сите 2 резултати

Рачен миксер MaxPuls MP-HM005

4,899.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Вртежи:1°0-500 min 2°0-700/min Гаранција 1 година Шифра 6578

Рачен миксер за палачинки

599.00 ден
Одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки и колачи Лесен за употреба и чистење Ергономска рачка за прецизно