Прикажан е еден резултат

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

3,499.00 ден
Active Speed Button Технологија TITANIUM 6 Сечиво Екстра тивок 800 W Мотор Контрола на брзина Ергономична рачка Челичен приклучок кој