Се прикажуваат сите 2 резултати

Силиконски сад за правење и складирање лед

399.00 ден
Може да се користи како држач за вино, сок или вода со лед! Високо квалитетен сад за правење и складирање

Gyro Bowl ротирачкиот детски сад

249.00 ден
Специјално дизајниран сад за вашите најмили. Независно од положбата и држењето на садот од страна на вашето детенце, внатрешноста на