Прикажан е еден резултат

Биро Салерно

3,599.00 ден
Димензии: Работна површина: 1100×500 Висина: 70cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка. Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел е едноставен