Се прикажуваат сите 10 резултати

Мултифункционално сецко 3 во 1

649.00 ден
Одлично помагало во секоја кујна. Главниот материјал е ослободен од БПА штетни материи, тапанот е направен од нерѓосувачки челик, што

Safe Slice сецко

849.00 ден
Safe Slice нуди побезбеден начин за сецкање и рендање. Без и едноставен за миење и одржување. Уникатниот дизајн спречува вашите

Мултифункционален сецко

849.00 ден
Издржлив и безбеден за употреба Лесно и прецизно работење Калено стакло за лесно миење и транспарентен поглед Супер моќен Мал

SENCOR Сецко SHB 4330

2,049.00 ден
Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук Компактен и ергономски дизајн Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати

SENCOR Сецко SCB 5100WH

2,099.00 ден
Боја: бела Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна Исто така погоден за подготовка на

SENCOR Сецко SHB 4310

1,949.00 ден
Боја: бела Моќност на моторот (max): 300 W Капацитет на садот за сечкање: 650 ml Универзален нож од инокс Моментално

Nicer Dicer Quick – Рачен сечко

599.00 ден
Nicer Dicer Quick е мал и компактен сечко кој лесно се држи во рака и многу лесен за употреба. Многу

Декоративен кујнски додаток за сечкање овошје

449.00 ден
Декоративното сечило е изработено од нерѓосувачки челик со странични рачки за заштита при ракување со кој се прави 12 идентични

Perfect Fries – Сецко за совршено исецкан компир

399.00 ден
Слободно можете да го користите за сечење на компир, тиквички како и друг вид за зеленчук. Сечењето компир со раце

Nicer Dicer Plus сецко

479.00 ден
Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на многу различни начини.