Се прикажуваат сите 2 резултати

Сет 6 силиконски капаци

399.00 ден
Супер растегливи заштитни капаци за храна. Ја одржува храната свежа подолг период од вообичаено. Растегливи и можете да ги поставите

Силиконски сад за правење и складирање лед

399.00 ден
Може да се користи како држач за вино, сок или вода со лед! Високо квалитетен сад за правење и складирање