Се прикажуваат сите 2 резултати

LED сијалица со Bluetooth

449.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

Сијалица Fan Blade 45W

549.00 ден
Нов модел на LED светилка која се отвара и затвара. Идеална за секое место Дава супер светлина 6500K Мала потрошувачка