Се прикажуваат сите 3 резултати

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

3,549.00 ден
Соковник со квалитетно куќиште од inox Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување Моќност на моторот (max): 800 W

SENCOR Соковник SJE 741 SS

3,099.00 ден
Соковник со висококвалитетно куќиште од inox Моќност на моторот (max): 400 W Голем отвор за ставање на цело овошје (65mm

Соковник Vivax

2,999.00 ден
Благодарение на овој едноставен и моќен соковник, вие брзо и без многу подготовка ќе го направите вашиот природен сок веднаш.