Прикажан е еден резултат

SENCOR Стапчест блендер SHB 4110WH

1,449.00 ден
  • Моќност 400 W
  • Тивка работа на моторот
  • 2 брзини
  • Егрономска рачка
  • Челично сечило
  • Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
  • Боја – бела
  • Тежина – 0,9 kg
  • Гаранција 2 години