Се прикажуваат сите 13 резултати

Стол за плажа

999.00 ден
7745 зелено-бел 7746 црвено-бел 7747 плаво-бел Димензија: 47x51x75cm

Стол за плажа

1,099.00 ден
Димензии 50x50x80cm 7734 зелен 9531 црн 7736 плав

Детски стол

1,149.00 ден
Димензии:58x38x63cm 10086 зелен 10126 розев

Лежалка на преклоп 10087

4,399.00 ден
Шифра: 10087 Димензии :163x65x110cm

Стол Sicila

1,199.00 ден2,199.00 ден
Шифра 156801 Димензии 56 x 54 x 80 cm Тежина 2,75 кг

Стол ратан 10752

15,849.00 ден
Шифра 10752 Димензии 107x88x63cm

Tons Garden Стол ратан 9558

1,199.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии: 55 x 58 x 73 cm Боја: Црна

Стол Garden

1,199.00 ден
Шифра: 9545 – црн 10095 – кафеав Димензии: 55 x 59 x 73 cm Материјал: Пластика

Стол Lady црн

1,849.00 ден
Шифра: 180512 Димензии: 38 x 43 x 86 cm Тежина: 5 kg

Стол Arpa бел

1,099.00 ден
Шифра: 156811 Димензии: 60 x 62 x 89 cm Тежина: 3,5 kg

IKEA Molte стол

1,849.00 ден
Код на производ: 202.927.76 Карактеристики на производот > Материјал: Полипропиленска пластика и челик обложен со прав > Тестирано со: 110

IKEA Gunde стол на расклопување црн

949.00 ден
Код на производ: 002.177.97 Карактеристики на производот > Материјал: галванизиран челик, ПВЦ > Боја: црна >Тестирано со: 100 kg *погоден

Детско столче + хранилка (2 во 1)

Изработено од високо квалитетна пластика со меко музичко седиште. Послужавникот може да се вади, а столчето е лесно и детето