Се прикажуваат сите 4 резултати

Детска играчка телефон

649.00 ден
Шифра: 31235 розев Играчка која поттикнува дечињата да креираат сопствена игра. • Играчка која поттикнува дечињата да креираат сопствена игра.

Lazy Holder – Држач за мобилен телефон

199.00 ден
Држачот се прилагодува во секоја положба, според Ваша желба со 360 степени ротација. Совршен е за користење на мобилните телефони

Футрола за на рака за мобилен телефон

299.00 ден
Футрола за на рака за вашиот мобилен телефон. Достапни во димензии за телефони од 3.5 до 5 инчни екрани, во

Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1

399.00 ден
Отсега ќе можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет преку вашиот паричник. Одличниот паричник/полнач има вградена батерија од