Се прикажуваат сите 2 резултати

Четка за тело 5во1

699.00 ден
Го ублажува акумулираниот стрес со смирувачка масажа и ја чисти кожата од нечистотии Дизајнот со долга рачка ви овозможува да

Магнетен појас за држење на телото

349.00 ден
Магнетен појас за болки во грбот кој е со лесен дизајн и удобен за носење, направен од материјал ластик и