Се прикажуваат сите 2 резултати

Сет за готвење од 7 дела

1,399.00 ден
Пригответе ги Вашите омилени јадења во висококвалитетни тенџериња. Ергономски дизајн. Лесно и брзо чистење Сетот се состои од: 1 тава

Сет за готвење од 13 делови

1,199.00 ден
Тава за пржење од 22cm Тенџере од 22cm Тенџере од 18cm Тава за сос од 16cm +3 капаци + 6