Се прикажуваат сите 2 резултати

IKEA Malm Тоалетна маса

8,049.00 ден
Код на производ:102.036.10 Карактеристики на производот > Материјал:  медијапан > Боја: бела Димензии на производот  > Ширина: 120 см >

IKEA Brimnes Тоалетна маса

6,199.00 ден
Код на производ: 702.904.59 Карактеристики на производот: > Материјал: иверица, стакло > Боја: бела Димензија на производот > Ширина: 70