Се прикажуваат сите 3 резултати

Базен (122cmX25cm) со гума и топка

749.00 ден
3059460 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. •

Сет за фудбал

1,099.00 ден
Сетот содржи 2 фудбалски гола со мрежа и една фудбалска топка. Димензии на статива: висина 60cm должина 85cm ширина 42cm

Mp3 Led магична топка

799.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth