Прикажан е еден резултат

Масажер 4во1

Original price was: 2,199.00 ден.Current price is: 949.00 ден.
Професионален систем кој се бори против целулитот во домашни услови со помош на тројното дејство на кружниот притисок и инфрацрвената топлина.