Се прикажуваат сите 8 резултати

Тостер FABBYGO ХЅ-809

899.00 ден
Шифра: 167019 Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло,гума 1 година гаранција

SENCOR Тостер SSM 4300 SS

1,549.00 ден
Боја : црна Моќност на грејачот: 700 W Тостер за 4 триаголни сендвичи Нелепливи плочи Контролна ламба Безбедносен систем Рачка

SENCOR Тостер SSM 1100

1,099.00 ден
Боја : бела Моќност на грејачот: 460 W Тостер за 2 триаголни сендвичи Нелепливи плочи Контролна ламба Безбедносен систем Рачка

Грил Тостер VIVAX HOME SM-1800

2,299.00 ден
Моќност 1800 W Површина за печење 23×29 cm Плочи со премаз против лепење Рачка ладна на допир SS површина Сад

Тостер VIVAX TS-7501 BLS

999.00 ден
Моќност 750 W Фиксна грил решетка Нелеплива површина Светлосен индикатор на работа Црна боја Гаранција: 1 година

Тостер VIVAX TS-7501 WHS

1,199.00 ден
Моќност 750 W Фиксна грил решетка Нелеплива површина Светлосен индикатор на работа Бела боја Гаранција: 1 година

Тостер VIVAX TS-7503WH

1,199.00 ден
Моќност 750 W Фиксна грил решетка Нелеплива површина Светлосен индикатор на работа Бела боја Гаранција: 1 година

Тостер VIVAX HOME TS-1000WH

1,799.00 ден
Моќност 1000 W Светлосен индикатор Варијабилен термостат Бела боја Гаранција: 1 година