Прикажан е еден резултат

Уред за правење мини крофнички

349.00 ден
Димензија: Ø8.89cm x 18cm висина Материјал: Полипропилен и не’рѓосувачки челик Дозерот за крофни функционира рачно, лесно се притиска, потребно е