Прикажан е еден резултат

Dynamic Фен-греалка 2000W

3,899.00 ден
Шифра 7488 IP21 водоотпорен Монтирана на ѕид Напон 220-240V(50Hz) Јачина 2000W Фреквенција (50Hz) Гаранција: 1 година Димензии 280x130x430mm