Се прикажуваат сите 9 резултати

Фен за коса FABBYGO HD-2204

599.00 ден
Шифра: 200529 Моќност : 800 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO HD-2205 розев

599.00 ден
Шифра: 200530 Моќност : 800 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-8018 А

799.00 ден
Шифра: 200533 Моќност : 1800 w 2 брзини Копче за ладно дување Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-6901

899.00 ден
Шифра:200532 Моќност : 2000 w 2 брзини Копче за ладно дување Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-8006

899.00 ден
Шифра: 200531 Моќност : 2000 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Бар код: 560564529538 Гаранција: 1 година

SENCOR Фен SHD 40 G

899.00 ден
  • Патен фен за сушење
  • 2 брзини
  • Антибактериска површина
  • Сребрен прекинувач
  • Вклучен е насочувач за воздух
  • Можност за закачување
  • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
  • Моќност од : 1200 W
  • 2 години гаранција

SENCOR Фен SHD 108VT

1,349.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за

Фен за коса

899.00 ден
Superior Technology Фен за коса Црн со сребрена линија 2400W 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух концентратор DC

NOVA Фен за коса

549.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на