Прикажан е еден резултат

Плакар Форт

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.
Димензии: Должина: 30cm Висина: 100cm Ширина: 50cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот