Се прикажуваат сите 2 резултати

SENCOR Фритеза без масло SFR 5320WH

7,299.00 ден
Капацитет 3 l Моќност: 1,400 W LED дисплеј Touch control сензори Спремна за употреба под 3 минути 6 вклучени сетови

SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

6,399.00 ден
Моќ: 1 500 W Волумен на делот за готвење 2.6 L Спремна за употреба за 3 мин Воздушен филтер за