Се прикажуваат сите 4 резултати

Тенџере 3во1

499.00 ден
Сетот е составен од тенџере, фритеза и капак Користете го како стандардно тенџере за поготовка на храна или како фритеза

Фритеза и мулти готвач на пареа (Airfryer)

4,999.00 ден
ST AF-3546D-ZH Superior Technology Фритеза и мулти готвач (Airfryer) Боја Црна 1500W Готвење со топол воздух 80-200 степени Дигитален екран

Фритеза Vivax DF-2003SS

2,499.00 ден
Моќност: 2000 W Kапацитет: 3 l Регулирање на температура Inox куќиште со пластични дршки 1 година гаранција

Фритеза Vivax DF-1800B

2,599.00 ден
Моќност 1800W Kапацитет 2,5 LIT Варијабилен термостат Мултифункционална дршка Сигурносно заклучување Контролен прозор Боја црна 1 година гаранција