Се прикажуваат сите 2 резултати

Хранилка Kikka boo – Multi 3 in 1

7,599.00 ден
• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка. • Погодна за деца кои

Детско столче + хранилка (2 во 1)

Изработено од високо квалитетна пластика со меко музичко седиште. Послужавникот може да се вади, а столчето е лесно и детето