Се прикажуваат сите 7 резултати

Повеќеаголна базенска четка

1,549.00 ден
Четка наменета за чистење на сите типови на базени. Формата прави секој агол да биде лесно достапен, а со тоа

Права голема базенска четка

649.00 ден
Четка за базен, наменета за чистење на сите типови базени, за подови и ѕидови. Четката има заоблени агли, за полесен

Четка за миленичиња 2во1

999.00 ден
Повеќето миленичиња се преплашени од звукот на фенот за коса, бидејќи децибелити е преоптоварувачки за нив. Оваа четка има вграден

Spin Scrubber – Ротирачка четка за чистење

929.00 ден
Исчистете брзо и лесно, без напор, со еден допир на копче. Четката има 300вртежи во минута. Одлична е за чистење

Четка за тело 5во1

699.00 ден
Го ублажува акумулираниот стрес со смирувачка масажа и ја чисти кожата од нечистотии Дизајнот со долга рачка ви овозможува да

Електрична четка за исправување на коса

499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка

Електрична четка за исправување на коса

499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка