Прикажан е еден резултат

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

2,349.00 ден
Погоден за чистење на тврди површини (плочки , стакло) Одстранува и до 99% бактерии Одстанува бигор, дамки,маснотии и сл Лесен