Се прикажуваат сите 2 резултати

Електрично ѓезве VIVAX CM-1000R

899.00 ден
Моќност 1000 W Капацитет 0,4 L Останато: заштита од прегревање Eргономска рачка ладна на допир Гаранција: 1 година

Електричен Бокал (2L) + Sinbo Електрично Ѓезве

899.00 ден
Бокалот има капацитет од 2 литри се ротира за 360° и има тело од нерѓосувачки челик. Тој има артикулирана капа