Прикажан е еден резултат

Ѕидна греалка за во бања

1,299.00 ден
ST BH-1200QNP Superior Technology Ѕидна греалка за во бања Кварцна 1200W IP24 стандард вклучување со повлекување 2/3 кварцни елементи Шифра: