Се прикажуваат сите 3 резултати

Биро за на ѕид

1,299.00 ден
Биро за на ѕид со практичен механизам на преклопување Димензија: 45х72cm Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на

Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид

3,399.00 ден
ST PN-2500 2.5KW Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид Бела боја 2 степени на работа (1 kW/2

Декоративни ѕидни часовници

699.00 ден
Декоративни ѕидни часовници кои ќе внесат стил и шарм во вашиот дом. Погодни се и за подарок. Цени по димензија: