Прикажан е еден резултат

Сет тегови во куфер 15kg

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 3,899.00 ден.
Сет тегови за вежбање за домашна употреба Висококвалитетни тегови со издржлива и долготрајна структура. 8 метални плочки Х 1,25кг 4