Прикажан е еден резултат

2 во 1 тример и обликувач на веѓи

449.00 ден
Комплетно решение за нега на вашето тело Погоден за пазуви, нозе веѓи и цело тело. Напон: 220-240V, 50/60HZ 4 часа