Прикажан е еден резултат

Греалка конвектор ST CHG-2000NP

1,899.00 ден
ST CHG-2000NP Греалка конвектор 2000W прилагодлив термостат две нивоа 1000/2000W алуминиумски греач автоматска контрола на температурата заштита од прегревање Шифра: