Прикажан е еден резултат

Dynamic Кварцна греалка

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Шифра 2573 Моќност: 500W/1000W/1600W макс. 3 степени на моќност; исклучување при пад; вентилатор; ладно куќиште Гаранција 1 година Димензии 450x265x365mm