Се прикажуваат сите 3 резултати

Tons Garden Маса на расклопување со 4 столчиња – 11777

Original price was: 3,699.00 ден.Current price is: 2,799.00 ден.
Шифра: 11777 Димензии на маса: 120 x 60 cm Димензии на столчиња: 33 x 27 x 35 cm 4 столчиња

IKEA Tarendo Gunde Трпезариска маса со 4 стола

6,099.00 ден
Код на производ: 890.106.99 Карактеристики на производот: TARENDO трпезариска маса ( 990.004.83 ) > Материјал: челик, иверица, пластика > Боја:

IKEA Tarendo Adde Трпезариска маса со 4 стола

6,899.00 ден
Код на производ: 790.106.90 Карактеристики на производот: TARENDO трпезариска маса (990.004.83) > Материјал: челик, иверица, пластика > Боја: црна ADDE